Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kişinin direk iradesine hükmetme büyüsü olan bu tılsım, bütün asırların en çok bilinen ve en etkili olan büyüsüdür. Papaz büyüsü yapılan kişiye hem kısa sürelerde etki ederken, hem de kişiyi baştan aşağıya tamamen etkisi altına alır. Kara büyülerin bütün özelliklerini barındıran papaz büyüsü, çok çeşitli nedenler dolayısıyla yapılır. Papaz büyüsü nedir, diye sorulduğu zaman, bu büyüyü dünyanın en etkili büyüsü şeklinde tanımlayabiliriz. Papaz büyüsü yapmak, bilgi, ilim ve güçlü bir maneviyat gerektirir. Bunlar olmadan bu büyüyü başarıyla gerçekleştirmek mümkün değildir.

Papaz büyüsü kara büyüler gurubunda yer aldığı için şeytan ve cinler görevlendirilerek yapılır. Burada direkt temas sağlanır. Büyüyü yapanın Hüddam olması şarttır. Eğer hüddam değilse, hem kendisini hem de başkalarını bu varlıkların tesiri altında bırakabilir. Papaz büyüsünün yapılış şekli gizlidir. Bu nedenle sadece medyumlar tarafından bilinir.

Papaz büyüsünde, maneviyata pencere açılır. Bu pencerede iyi ve kötü huylu cinler, şeytan ile temas kurulur. Bu şekilde büyü yapılacak olan kişi ciddi anlamda etki altına alınır. Kişi iradesini kaybeder. Tamamen büyüdeki manevi varlıkların etkisine girer. En ağır büyülerden olan bu büyü, ehli medyumlar dışında kimse tarafından yapılamaz. Papaz büyüsünün yapılma nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

*Sevdiğin kişiyi kendine bağlamak için yapılan papaz büyüsü. Oldukça etkilidir.

*Papaz büyüsüyle istenilen kişiyi kendine aşık etme büyüsü. Büyü yapılan insan, tamamen büyüyü yapan kişiye bağlanır. Deyim yerindeyse himayesine girer. Köle gibi ona aşık olur.

*Papaz büyüsü ile geri getirme büyüsü. Bu büyüle amaç, terk eden sevgiliyi, eşi geri getirmektir. Kendine bağlamaktır.

*Soğutma ve ayırma için yapılan papaz büyüsü. Bu büyüle iki kişinin ayırması, birbirlerinden soğumaları sağlanır.

*Papaz büyüsüyle kısmet kapatma. Bu büyü yapıldıktan sonra kişinin tüm kısmetleri kapanır. Hem maddi kazanç sağlaması güçleşir hem de başkası tarafından sevilmesi güçleşir.

*Cinsel tercih üzerine yapılan büyüsü. Karmaşık bir papaz büyüsüdür. Bu büyünün derinliği oldukça fazladır.

*Papaz büyüsüyle kişinin cinsel bağlılığını sağlama. Bazen eşler veya sevgililer cinsel konularda farklı yollara başvururlar. İşte bunu engellemek için yapılan papaz büyüsüdür.

Menü